Vyhledat
  • Lada Matyášová

Líně pohodovým letním tempem…


V poslední době se toho kolem mě moc neděje. Jak nemám práci, tak si připadám nějak málo v interakci s lidmi. A namísto toho, že bych měla času a energie na rozdávání, tak si sedím doma na hromádce a stíním se před slunce.

Jednou za čas vyjedu někam na kolo. Což je také moje skoro jediná pořádná aktivita. Ale komu by se v tom vedru chtělo něco dělat, že? (Alias výmluvy vládnou světu! … Ehm, ano, vím, měla bych se sebou začít něco dělat.)

Je skoro div, že mě holky z tanečních vytáhly ven. A už bylo na čase. Zase jsme se více než měsíc neviděly. Ale za to jsme neplánovaly, že se zúčastníme nějakých srpnových tanečků a výhledově se pojedeme vykoupat na bagr. Tak už se těším.

S ubývajícím létem však přibývá práce na zahradě. Tedy ne, že bych v tom byla nějaký expert, ale posbírat jablka, vytrhat plevel, a hlavně kvůli suchu pořád něco zalévat, by doopravdy zvládl každý. A ještě k tomu občas něco ostříhám nebo vytrhám, protože to už odrostlo anebo se naopak neúměrně moc rozrostlo.

Ale také mám čas na mou oblíbenou kratochvíli, kterou normálně pohrdám, protože žere moc času a mentální aktivity, a to na hraní počítačových her. A tak jsem za poslední dobu odehrála hned dvě, a to To the Moon a Finding Paradise. Jsou celkem staré hry. Ale takové miloučké, povídací a dojemné.

Ve středu jsem oslavila svátek. Moc děkuji všem, kdo si na mě vzpomněli. A jinak si čas tak nějak běží dál svým líně pohodovým letním tempem…


7 zobrazení
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now